Image
Image

Biz Kimiz?

Uzman Kadromuzu en ileri teknoloji ile bütünleştirip hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir sağlık hizmeti sunmak.

20+

Yıllık

Sektör Tecrübesi

Misyon

Misyonumuz; Etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; sağlık personeli, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratarak sağlık alanında marka olmaktır. Varimo Medikal kurulduğu günden itibaren her geçen gün yenilikçi ve vizyon sahibi yöneticileri sayesinde belli bir amaç doğrultusunda geniş bir yelpazeye yayılan, yüksek teknolojik ekipmanlara sahip, alanında iyi tecrübeli ve kalite standartları konusunda yüksek standartlara sahip bir şirket halina gelmiştir.

Vizyon

Uzman Kadromuzu en ileri teknoloji ile bütünleştirip hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek örnek bir sağlık hizmeti sunmaktır. Yeni yatırımlarla ve kurduğumuz iş olanaklarıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de sahip olduğumuz marka değerini daha da yükseltmek şirket vizyonumuzu oluşturmaktadır. Medikal çorap sektöründe kaliteli, güvenli, yaratıcı ve çözüm odaklı bir firma olarak daha fazla kişiye hizmet sağlamak ve bunu yaparken kusursuz hizmet sürekli yenilemek ve geliştirmek değişmez ilkemizdir.

Hizmetlerimiz

Neler Yaparız